Loading...

Hizmetlerimiz

Tüm Hizmetlerimiz

Hizmetlerimizi İnceleyin

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böceği sorunlarına anında çözüm sunan profesyonel hizmetimizle tanışın! Deneyimli ekiplerimiz, güvenli ilaçlama yöntemleriyle hijyeninizi korur. İşte bazı hamam böceği türleri;

 • Amerikan Hamam Böceği
  Bu böcek türü, oldukça büyük ve koyu kahverengi renkte olan bir böcek türüdür. Amerikan hamam böcekleri, özellikle sıcak iklimlerde, ılıman bölgelerde ve insan yerleşim yerlerinde sıkça bulunurlar.

 • Şark Hamam Böceği

  Şark Hamam Böceği ve diğer hamam böcekleriyle mücadele, diğer haşere türlerine göre daha zordur. Bu haşerelerle başa çıkabilmek için ilk adım, özel tuzaklar kullanarak yaşam alanlarındaki yayılımlarını belirlemektir. Ayrıca, etkili bir ilaçlama yöntemi de bu süreçte önemlidir.

 • Alman Hamam Böceği
  Alman hamam böceği türleri, süratli hareket ve karanlık ortamlarda aktiflikleri nedeniyle yok edilmesi zor olan türler arasında öne çıkar. Mücadele için uzman ekipler tarafından yapılan kapsamlı analiz ve tespit sonrası ön plana çıkan etkili bir yöntem ise ilaçlamadır. Standart ilaçlama ürünleri, bu böceklerin korunaklı noktalara yumurta bırakma ve dar alanlara saklanma yetenekleri nedeniyle genellikle yeterli olmaz.
Kemirgen İlaçlama

Kemirgenlerle mücadelede güvenilir çözümler için buradayız! Ev ve iş yerlerinizdeki kemirgen sorunlarını kökten çözmek için deneyimli ekibimizle hızlı ve etkili bir hizmet sunuyoruz. Sağlıklı ve güvenli yaşam alanları için bize bugün ulaşın. İşte bazı kemirgen türleri;

 • Lağım Faresi
  Lağım faresi, genellikle kanalizasyon ve pis su sistemlerinde yaşayan, sağlık riski taşıyan bir kemirgen türüdür. İlaçlama, lağım fareleriyle mücadelede etkili bir yöntemdir, çevre dostu ilaçlar kullanılarak güvenli bir şekilde uygulanır.

 • Fındık Faresi
  Fındık faresi, özellikle fındık bahçelerinde ve tarım alanlarında görülen, ürünlere zarar verebilen kemirgen bir türdür. İlaçlama süreci, uzman ekipler tarafından özel ilaçlar kullanılarak titiz bir şekilde gerçekleştirilir. Bu yöntem, fındık fareleriyle mücadelede etkili bir çözüm sunarak tarım ürünlerini korumayı amaçlar.
Pire İlaçlaması

Pirelerle başa çıkmak için etkili ve güvenilir pire ilaçlama hizmetimizle, evinizde veya iş yerinizde huzurlu bir ortam sağlıyoruz. İşte bazı pire türleri;

 • Kediciği Piresi
  Evlerde ve iş yerlerinde evcil hayvanlarda bulunabilir. Kediler ve köpekler en yaygın konakçılardır. Pire kontrolünde düzenli ev temizliği ve evcil hayvanların veteriner tarafından önerilen ilaçlarla düzenli olarak tedavi edilmesi etkili bir yöntemdir.

 • Köpeciği Piresi
  Özellikle köpeklerde sıkça görülen bir pire türüdür. Evlerde köpek besleyen ailelerde bulunabilir. Evcil hayvanlar için kullanılan özel pire ilaçları ve düzenli banyo uygulamaları pire kontrolünde etkili olabilir.
Tahta Kurusu İlaçlama

Evlerinizdeki ahşap eşyalarınızı korumak ve tahta kurularıyla baş etmek için uzman ekibimiz tarafından sunulan etkili tahta kurusu ilaçlama hizmetlerimizden faydalanın. İşte bazı tahta kurusu türleri;

 • Ev Tahta Kurusu
  Ahşap mobilya, zemin, kapılar ve pencere çerçeveleri gibi ev içindeki ahşap yapıları tercih eder. Bu tür genellikle evlerde ahşap yapıları etkiler ve hasara neden olabilir.

 • Ağaç Tahta Kurusu
  Bu tür, özellikle odun yapı malzemelerini tercih eder. Genellikle ahşap zeminlerde, panolarda ve diğer ahşap yapılarda bulunabilir.

 • Möble Tahta Kurusu
  Bu tür, özellikle ahşap mobilyalar üzerinde yaşayan bir türdür. Genellikle kütük mobilyalarda ve diğer ahşap dekorasyonlarda bulunabilir.